Hamburg Calling

Na stronie Hamburg Calling będziemy z mniejszą lub większą częstotliwością publikować obrazy Maxa Dogina* i Agi Tar*. Teksty nie mają być ani ilustracją ani też rozszerzeniem tematu. Mają po prostu być.

 

Hallo. Tu mówi Hambrg. Hallo. Mamy problem. Ale niedługo oni będą mieli jeszcze większy. Oni. Dyrektorzy, prezesi, naczelnicy. Ci wszyscy faceci, ci misiowie, którzy chcą nam wmówić, że lepiej jest być samemu. Że to przecież wygodniej jest, gdy jesteś sam. Człowiek jest wtedy bardziej mobilny i ma o wiele lepsze możliwości kierowania własnym życiem. W grupie zawsze niewygodnie, gdyż grupy zawsze chcą Cię pociągnąć w swoim kierunku. Zabrać. Zintegrować. Gdy tylko jesteś sam, masz szansę stać się na prawdę szczęśliwy. Jak ten mały chłopczyk. Patrz, mama prowadzi go za rękę a on się cieszy. Nie prawda?

Gówno prawda!

To wam się nie uda, misiowie. Nie zostaniemy samotni. Połączymy nasze siły. Czy wam sią to spodoba czy nie. Raczej nie! Nie prawda? I wyjdziemy z tego zdechłego miasta. Razem. Wspólnie. I naszą siłą zalejemy całą Europę. I wtedy, hej, zobaczymy czy będzie tak fajnie. Chłopczyk z balonikiem nie jest sam. Nigdy nie będzie.

Hej. Tu mówi Hamburg. Nie mamy żadnego problemu.

 

[paypal_donation_button]

 

*Uwaga. Link prowadzi do strony Facebook artystów.

Cookie Consent mit Real Cookie Banner